Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію «Голос»!

Статтею 15 ЗУ «Про політичні партії в Україні» встановлено, що кошти на підтримку політичної партії вносяться винятково через банківські установи чи відділення зв’язку.

Одержувач: Київська міська територіальна організація політичної партії «Голос»

МФО банку: 3 8 0 8 0 5

Код ЄДРПОУ партії: 4 3 2 0 4 0 1 2

Рахунок отримувача: IBAN UA67 3808 0500 0000 0026 0096 5954 6 UAH в АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Призначення платежу:
(для фінансової підтримки від фізичних осіб)
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії «Голос»

(для фінансової підтримки від юридичних осіб)
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії «Голос»

Також, разом з платіжним документом, необхідно подати письмову заяву про відсутність обставин, передбачених частинами першою – третьою ст. 15 Закону України «Про політичні партії в Україні», наявність яких є підставою для відмови у прийнятті грошового внеску.
Роздрукувати бланки заяв можна за посиланням або скачати нижче.
Ми йдемо до парламенту міняти стару політику і в тому числі спрощувати вимоги до переказів на користь політичних партій – щоб кожен з вас в 2 кліки міг здійснити переказ на нашому сайті, або ще краще зробити його регулярним. Тільки так політичні партії отримають підтримку людей і матимуть відповідальність перед ними. Тільки така система позбавить нас тотального випливу олігархів. Це і є кожна з частин нашого курсу на деолігархізацію.
З подякою та повагою, партія «ГОЛОС»

заява про відсутність обставин, наявність яких є підставою для відмови у прийнятті грошового внеску (від фізичної особи)

заява про відсутність обставин, наявність яких є підставою для відмови у прийнятті грошового внеску (від юридичної особи)

Політика фандрейзингу і джерела фінансування партії «ГОЛОС»