19.05.2020

Діємо разом задля перемоги над коронавірусом

Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в Українi, Православна Церква України та Пацієнти України@ України діють разом задля перемоги над коронавірусом.

Представники Литовської Республіки в Україні та Православна церква України на чолі з Митрополитом Єпіфанієм передали захисне медичне спорядження для українських лікарів5000 захисних щитків було надано Благодійному фонду «Пацієнти України».

Для нас дуже символічно отримати допомогу в стінах Михайлівського Златоверхого монастиря. Це місце, яке для багатьох українців за часів Революції Гідності стало символом сили та захисту. Таким воно залишається і сьогодні, під час нових викликів.

Захисні щитки, які ми отримали, найближчим часом будуть передані до 20 опорних лікарень України для захисту українських лікарів.Волонтери, активісти та представники бізнесу діють у 34 містах України. Загалом, за час карантину, 15 тис респіраторів та масок і 16000 захисних костюмів були передані медикам Києва та регіонів.

«Подолання коронавірусу залежить від кожного з нас, від тих людей, які долучаються до таких прекрасних проектів. Кожен медик повинен бути захищений. Багато наших медиків сьогодні хворіє. Держава повинна забезпечувати воїнів-медиків на передовій з вірусом. Але, напевно, що не вистачає зусиль з її боку. Тому ми разом робимо все, щоб захистити наших лікарів».
©️Голова Православної церкви України, митрополит Митрополит Епіфаній«Для нас є одним із пріоритетних завдань захист лікарів. Бо вони дійсно – на передовій. Сьогоднішня статистика вражає: кожен п’ятих хворий – медик! На жаль, держава не може дати ради із ситуацією та захистити лікарів, які потребують в першу чергу. Вона не справляється, тому знову відповідальність лягає на плечі громадського суспільства. Дякуючи спільним зусиллям і подібній підтримці, ми впораємося і переможемо вірус!»
©️Представниця Благодійного фонду «Пацієнти України» Svitlana Bondarenko

#Церква_з_тобою
#Діємо_разом
#Пацієнти_України