30.12.2019

Фейкове відкриття Шулявського мосту

Позавчора головний Дід Мороз столиці урочисто відкрив Шулявський міст. Під захоплені крики «Перемога!» і новорічний передвиборчий пафос мало хто звернув увагу, що міст – недобудований, а рух автотранспорту почали по будмайданчику. Вочевидь, гномів-робітників так підганяли політичні вожді – здати об’єкт під червону дату календаря, що ті просто не встигли довести його до пуття.Мер-боксер, а за сумісництвом Дід Мороз обіцяв киянам кількарівневу транспортну розв’язку, а по факту, місто отримало смуги дороги без з'їздів та заїздів на міст. Хоча Віталій Кличко обіцяв, що і вони з’являться – десь за півроку. Тобто сьогодні громада отримала політичний пшик, а за півроку, а краще, під вибори, восени – той самий міст. Чи не тому КМДА дала дозвіл закривати рух авто на цій ділянці Шулявки ще півроку – щонайменше?Окрім згаданого на об’єкті не зробили обіцяних тротуарів та велодоріжок. З боків конструкції стирчить арматура, а користувачі соцмереж виклали фото однієї з опор, в якій проміжок між дорогою та опорою заткнули фанерою…Окремі претензії містян до асфальтного покриття. Його поклали нашвидкуруч, у дощ, тому покриття вже взялося хвилями, на різних частинах шляху виступають люки каналізації, що створює серйозну небезпеку для автомобілістів.

Киянин і автолюбитель Олег Роман після побаченого розповів: «Ну так, кілька місяців без руху і за кілька тижнів, під дощем, поклали «ідеально хвилястий асфальт». Ви ж розумієте, що це призведе до руйнування поверхневого шару? Щоб не розповідали про це адепти «укочування і розгладження автомобілями асфальтового покриття».

Журналісти інформаційного порталу "Наш Київ" виявили і показали весь брак робіт на Шулявці


Відомий громадський діяч та один з лідерів «Автомайдану» Сергій Коба написав в соцмережах після тестового проїзду: «Поїхав щойно проінспектувати міст... Навіть коментувати не буду... Я, звісно, не експерт, але мені здається хтось за цю ганьбу має сісти...»

На підтвердження своїх слів він виклав «говіркі» фото.На виїзді з мосту лишили будівельні конструкції, тому неважко зрозуміти, що після відкриття і свят тут знову буде ремонт.

Більш того, для завершення будівництва Шулявського шляхопроводу має бути знесено цех заводу «Більшовик», який місту довелося викупити, що вплинуло на зростання ціну проекту. Хоча це офіційна версія….

За іншою – керівництво міста та близький до нього забудовник Микитась просто поділили між собою гроші. До речі, поспіх будівництва і псевдоздачі мосту пов’язують саме з бажанням влади освоїти заплановані бюджетні кошти ще в цьому році. А буде це зроблено якісно чи неякісно – їх не хвилює.Раніше, депутат партії «Голос» Кіра Рудик вже коментувала шалені апетити згаданих осіб до грошей з мосту.

Чи не час перестати віри в казку, Діда Мороза і дива? А почати оцінювати роботу міської влади за її реальні діяння, а не фейкові-відкриття, які загрожують безпеці киян і не роблять місто комфортним!