23.10.2021

#GolosHome в дії: Депутати фракції "Голос" в Київраді особисто зустрілися з кожним учасником ініціативи

Ще у вересні депутати фракції "Голос" в Київраді ініціювали програму підтримки столичних ОСББ та ЖБК. Вона передбачає закупівлю товаро-матеріальних цінностей та проведення поточних ремонтів в будинках, в рамках реалізації програм депутатських фондів, а це означає що гроші платників податків будуть спрямовані на покращення умов проживання киян.

Нагадаємо, що даний проєкт планувався як пілотний, проте виявився неочікувано актуальним. На участь було подано понад 90 заявок, з яких було відібрано 25 — максимальну кількість ОСББ/ЖБК, яку можна охопити в рамках оголошеного бюджету. Відбір здійснювався з урахуванням потреб та спроможностей кожної організації. Пріоритет у відборі об’єкту допомоги надавався тим організаціям, що мають у складі хоча б один будинок віком старше 30 років.

Протягом жовтня депутати та їхні помічники особисто контактують з учасниками ініціативи #GolosHome, для того, щоб познайомитись, побачити на власні очі проблему та узгодити технічні питання.

Тут варто зауважити про те, наскільки сильним є здивування людей, коли на їхні проблеми звернули увагу, до них прийшли. На превеликий жаль, вже на підсвідомому рівні у громадян сформувалась думка відносно того, що депутати проявляють зацікавленість до потреб потенційних виборців лише напередодні виборів. І це знову ж таки свідчить про тотальну кризу довіри людей як до органів державної влади, так і до органів місцевого самоврядування.

Саме тому, команда "Голосу" прагне впроваджувати позитивні зміни у столиці системно. Крок за кроком.  І налагодження ефективної комунікації — це обов’язковий етап під час реалізації будь-якого проєкту.

Далі більше!