16.03.2020

«Голос.Київ» закликає взаємодопомогою та розумом протидіяти вірусу

Україна разом з іншими країнами протидіє вірусу COVID-19. В Україні у цілому і у Києві зокрема ввели карантин і заходи безпеки, хоча вони виявились половинчастими: продовжує працювати громадський транспорт, міжміські сполучення, містяни зустрічаються великими компаніями на вулиці.


Верховна Рада завтра, 17 березня, збирається на позачергове засідання для розгляду законопроекту щодо запобігання розповсюдження коронавірусу. Під час засідання планується ще більше посилити заходи безпеки та ізоляції громадян.


Команда «Голос.Київ» наполягає, що протидіяти загрозам потрібно чітко, узгоджено і системно, реально оцінюючи можливі наслідки для країни і міста, мінімізуючи паніку. Не можна приймати новий закон, який би ще більше обмежив права громадян і дозволив владі, прикриваючись вірусом, посадити у в’язницю кожного українця.


Пряма мова голови партії «Голос» Кіри Рудик:


Наше завдання, як депутатів, не допустити ухвалення «драконівських» законів, але подбати про реальну безпеку громадян. Змусити уряд ефективно і злагоджено працювати з подолання кризи, а не нагнітати страхи чи відмовчуватися.
Однак я прошу і громадян не створювати паніку, не піддаватися на провокації, не скуповувати зайвого в магазинах. Навпаки, з розумом підходити до ситуації, дбати про особисту гігієну та допомагати своєму ближньому, сусідам, людям літнього віку – всім тим соціально вразливим людям, які не можуть повноцінно подбати про себе. Допомагаючи та підтримуючи одне одного, ми пройшли Революцію гідності та спинили просування ворога на фронті! Разом зможемо протидіяти й вірусу!

Раніше ми повідомляли про запровадження в Києві недостатніх заходів карантину.