26.10.2021

Голова фракції “Голос” в КМР Григорій Маленко ініціював інклюзивний проєкт у Дарницькому районі міста Києва

Київ і досі залишається недоступним для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, які, на превеликий жаль, здебільшого стикаються з перешкодами доступу до адміністративних будівель, громадського транспорту, тощо. Це стосується також з’їздів та переходів. Маємо сумний факт: в деяких місцях висота бордюрного каменю сягає 5 см.

Задля того, аби сприяти вирішенню даної проблеми, голова фракції “Голос” в Київраді Григорій Маленко, ініціював ряд звернень до місцевої адміністрації.

«Для мене це важливий соціальний проект, тому ми з командою докладаємо максимум зусиль, щоб пандуси і з’їзди були справді зручними. А не для «галочки». Ми підготували низку звернень з переліком проблемних місць в Дарницькому районі. Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація розглянула перелік запропонованих об’єктів і найближчим часом розпочне роботи зі зниження бортового каменю тротуарів та пішохідних доріжок», — зазначив депутат.

Перша черга реалізації відбудеться за такими адресами:

- вул. Анни Ахматової, 35 та 37;

- з просп. Петра Григоренка, 22/20 до вул. Анни Ахматової, 32/18;

- вул. Анни Ахматової, 37;

- вул. Драгоманова, 7 до вул. Драгоманова, 1 Л;

- вул. Драгоманова, 8 — вул. Драгоманова, 4 А;

- просп. Петра Григоренка, 36;

- вул. Ревуцького, 15;

- вул. Харківське шосе, 121;

- вул. Харківське шосе, 176 Г.

Разом з тим, Григорій Маленко закликав активну громаду району долучитися до ініціативи:

«Прошу всіх місцевих долучитися до якісних змін у нашому районі. Для цього необхідно всього лише зробити фото та вказати адресу об'єкту/ів у Дарницькому районі, які ми зможемо включити в список безбар'єрності та передати РДА на опрацювання. Звернення щодо наведення ладу з високими бордюрами та крутими з’їздами — це лише один із напрямків проекту з інклюзивності та безбар'єрності».