14.05.2021

Григорій Маленко допомагатиме робити місто зручним для всіх, в тому числі — для маломобільних містян

Голова фракції «Голосу» Григорій Маленко допомагатиме робити місто зручним для всіх, в тому числі — для маломобільних містян. Ось з чого почали 👇

З помічниками та Олександром Стадниченком дослідили інклюзивність адміністративних установ Дарницького району. Виявилось, жодна з них несповна доступна для маломобільних груп населення. 

Сам Олександр Стадниченко каже про інклюзію та доступність для маломобільних груп населення:

«Я мешкаю в районі Позняків вже 17 років і всі ці 17 років я пересуваюсь за допомогою інвалідного візка. Я веду активний спосіб життя, наскільки це можливо!

В суспільстві існує стереотип, про те, що такі люди як я, відвідують лише поліклініки чи аптеки. Це абсолютно хибна думка! Я дуже полюбляю відвідувати музичні фестивалі, ресторани, кінотеатри, виїжджати на риболовлю, навіть займався власним бізнесом.

Я багато пересуваюсь по району та в цілому по Києву, й бачу реальний стан справ. Те, що для звичайних людей непомітно, для нас є справжньою проблемою. Це і високі бордюри, відсутність пандусів (або пандуси якими не можливо скористатись), підземні переходи, відсутність наземних переходів та інше.

Коли в мене запитали: Яка адміністративна будівля в Дарницькому районі є повністю доступною для маломобільних груп населення? Я відповів: такої немає, на жаль.

Дарницька районна адміністрація, Дніпровський районний суд, центр обслуговування платників податків — всі ці установи не доступні для маломобільних груп населення.

Всі пандуси виконані з порушенням існуючих норм ДБН, а саме: невірний кут нахилу, відсутність або не правильно встановлені перила, не достатня ширина пандусів, з’їзд з пандуса з великим перепадом висоти й інше.

Дуже хочеться, виправити це, для того, щоб таким як я, стало жити комфортніше і легше!»

*На фото Олександра Стадниченка приклад неправильного конструювання пандусу та інфраструктури навколо.