18.03.2020

Карантинні обмеження влади неможливо виконати

Сьогоднішній день довів, що хаотичні та непродумані дії влади із закриття громадського транспорту і заборони масових заходів, не дають бажаного ефекту. Навпаки, вони провокують великі скупчення людей, які цього дня були помічені фактично на всіх зупинках громадського транспорту столиці.Людям бракувало достатньої кількості транспорту, щоб дістатися на роботу чи у справах. Відтак виникали значні черги. Вказівка їздити по 10 людей у салоні маршрутки або трамваю також не діяла. Адже влада не подбала, щонайменше, про механізми контролю.

Окремі заходи обмеження є надлишковими і потребують скасування. Зокрема йдеться про безглуздий наказ носити маски у громадському транспорті.Пряма мова народної депутатки від фракції «Голосу» Ольги Стефанишиної:

Закриття метро, обмеження переїзду у транспорті до 10 осіб, обов'язок носити маски, які ВООЗ не рекомендує одягати здоровим людям і яких немає в аптеках, – все призвело не до уникнення натовпів, а навпаки. Люди стоять у чергах – до аптек, маршруток, і по «обов'язкові» маски. Люди збираються у натовпи на зупинках громадського транспорту, не можуть дістатися на роботу, яку ніхто не скасував. Все це лише сприяє поширенню паніки та ймовірної інфекції. Перед тим, як щось забороняти і закривати, потрібно подумати, як це виконувати.

(Фото із соцмереж Києва, прес-служби "Голос")