26.03.2020

Партія «Голос» влаштувала автомобільну акцію проти Мінської зради

Депутати та прихильники «Голосу» сьогодні, 26 березня, на власних автомобілях приїхали до Офісу Президента, щоб упередити владу від «мінської зради» і нагадати Президенту: українці не приймуть жодних прямих переговорів з терористами.


Під час заходу учасники суворо дотримувались правил карантину. Вони також переконані, що має бути ухвалено політичний карантин для суперечливих рішень, які можуть бути загрозою суверенітету. Задля цього всі політичні сили країни мають об'єднуються для спільної роботи.
Нагадаємо, що сьогодні відбудеться зустріч Тристоронньої контактної групи у форматі відеоконференції. Саме тому команда «Голосу» наполягає на виключенні з порядку денного питання створення будь-яких консультативних рад із сепаратистами.


Пряма мова голови партії «Голос» Кіри Рудик:


— Наша сьогоднішня автомобільна акція – це можливість показати владі, що ми не допустимо нової «мінської зради». І сьогодні ми ще раз наголошую – сподіваюсь, президент нас почує – ми будемо протистояти проросійському наступу. Як наші українські військові щодня захищають Україну та її суверенітет на Сході, так і ми тут, у Києві, будемо усіма можливими інструментами доносити президенту та його команді: сідати за один стіл переговорів з посіпаками Кремля є неприпустимим і суперечить законам України.