02.04.2021

Зустріч щодо майбутнього парку «Срібний Кіл» на Позняках

Сьогодні на озері Срібний Кіл відбулася перша зустріч щодо облаштування майбутнього парку відпочинку «Срібний Кіл».

Голова фракції «Голосу» в Київраді Григорій Маленко зазначив, що вже кілька років мріє про те, щоб у районі був сучасний парк відпочинку «Срібний Кіл». Оскільки він сам корінний дарничанин, живе тут і виховує своїх синів.

На зустрічі були присутні директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, керівники УЗН Дарницького району та представники громади Дарниці і мешканців сусідніх будинків. Учасники обговорили концепт та старт роботи з розробки проєкту майбутнього парку.

❗️Київрада підтримала проєкт рішення Про створення парку відпочинку ще в березні 2017 р., але з того часу суттєвих кроків (окрім розробки проєкту землеустрою) не було зроблено. За проєктом площа майбутнього парку становитиме 7,5 га. 

Своєю чергою, Григорій Маленко запропонував «універсальну концепцію парку, яка могла б задовольнити усіх мешканців прилеглих будинків».

Артем Савічев (один з авторів створення фітнес-парку «Лебединий»): «цей парк може стати чудовим продовженням парків «Лебединого» та «Позняки», а також запропонував традиційну історичну концепцію, на кшталт села Позняки, на честь якого було названо однойменний мікрорайон.

Після закінчення проєктних робіт, у вересні цього року громаді буде запропоновано ескізний план парку, з подальшим тритижневим громадським обговоренням.

Як запевнив Олексій Король, «зараз будуть проведені усі необхідні тендерні процедури й враховуємо потреби мешканців Позняків у частині безпечного активного відпочинку і збереження зелених насаджень».

Дякуємо всім учасникам за активну позицію і порозуміння. Упевнені, що майбутній парк «Срібний кіл» стане позитивним прикладом для майбутніх міських проєктів у столиці. А наш досвід ефективного діалогу влади з громадою ставитимуть у приклад в інших містах України. Позняки будуть затишні й сучасні. 🌿