04.02.2021

Про внутрішню роботу фракції, пріоритети Голосу в КМР та однопартійців — Григорій Маленко

Голова фракції «Голос» в Київраді Григорій Маленко дав цікаве інтерв'ю Вечірній Київ. Розповів про внутрішню роботу фракції, пріоритети Голосу в КМР та однопартійців:

💬 «Наша різність — це наша суперсила. У нас дійсно дуже різні депутати. Наприклад Вадим Васильчук і Аліна Михайлова з громадського сектору, Максим Нефьодов, Олександр Лінчевський були заступниками міністрів. У нас люди з досвідом і з розумінням великих процесів.

Зоя Ярош надзвичайно професійна адвокатка і голова асоціації адвокатів. Костянтин Богатов — досвідчений депутат, у нього точно є розуміння як працює Київрада.

Тарас Козак — один з кращих економістів країни в наших рядах. Він наш найкращий тренер в питаннях розуміння бюджету, економіки та тарифів. Василь Попатенко — молодий, але уже досвідчений контррозвідник і держслужбовець з досвідом роботи в самоврядуванні.

Я айтівець і мені дуже зрозуміло, як мінімізувати людський фактор і як потрібно будувати великі системи, як от управління містом. Тому дуже круто, що ми різні й один одного доповнюємо.»

🖋 Повне інтерв'ю: https://vechirniy.kyiv.ua/news/49203/

📸 Фото: Eugene Loyuk