19.06.2020

Русанівські сади. Поліція Авакова.

Ранок п'ятниці. Русанівські сади. Поліція Авакова.

Що може відбуватися в затишній частині міста? В Україні Авакова та Зеленського, звісно, акції протесту та сутички з поліцією.

Місцеві мешканці проти будівництва з'їзду з Подольсько-Воскресенського мосту на їхню центральну вулицю, яка має лише по одній смузі в кожному напрямку.

Ще 2008-го року було підписано політичну угоду між громадою Русанівських садів і Блоком Віталія Кличка, в якій теперішній мер взяв на себе зобов'язання відстоювати інтереси садібників, а мешканці садів заявили про підтримку останнього на виборах.

Але вже "сьогодні" про Русанівські сади успішно забули. Влада будує зїзд без урахування інтересів та пропозицій громади.

Люди, що вийшли на протест, підтримують будівництво Подольсько-Воскресенського мосту, як необхідного проекту для з'єднання берегів Києва.

Людей не влаштовує, що замість діалогу та збалансованого рішення на них тиснуть та погрожують.

Вночі було знесено шлагбаум і охоронну будку, що роками були єдиним інструментом безпеки на Русанівських садах. Тепер центральна садова дорога, збудована і утримана власними коштами громади, руйнується від проїзду вантажівок.

Коли люди просили про дорогу, вивіз сміття чи елементарне наведення порядку - влада мовчала.

Коли владі знадобилась односмужна садова дорога, не призначена для вантажного транспорту - дорогу забрали без жодної альтернативи.

Коли люди вийшли на протест, то на розмову до них приїхала поліція і за завичкою почала бити та пакувати місцевих мешканців.

Влада повинна чути голос киян і обговорювати з людьми рішення, що їх стосуються.

Партія "Голос" закликає міського голову та поліцію повернутися до діалогу.

Монолог та прес влади закінчуються погано для усіх.