15.05.2020

Богдан Тищенко: що з метро?

Ви пробували хоч раз задуматись: для чого взагалі потрібен карантин і його обмеження? Чому нам мають щось забороняти?

Там, де існує логіка і розум відповіді приблизно такі:
▪️Карантин - щоб дати державні системі можливість підготуватись до нових умов та забезпечити ефективність протидії і дії як такої.
▪️Обмеження - щоб мінімізувати розповсюдження вірусу. Тримаємось далі один від одного і вже шансів заразитись і заразити когось менше.

Український карантин нам заборонив все. «Сидіть вдома і як хочете так і виживайте»

Про тотальне знищення бізнесу і загальний абсурд умов тут не буде. Давайте лише про транспорт.

Після двох місяців ми отримали перші "пом'якшення" і - паралізовану заторами столицю. Хтось з Одеси в Київ доїжджав швидше ніж зараз їде з дому на роботу в межах міста.

Супер! Бізнесу (не усьому правда) дозволили працювати на певних умовах. Підприємства (хто ще залишився) повертають працівників. Але! Яким чином цим людям дістатись роботи? Тут влада безсила.

"Самі шукайте рішення своїх проблем". А навіщо тоді ми платимо податки?!

Метро - зачинене.
Громадський транспорт - по міфічним перепусткам.
Таксі - ціни 🔝

Як результат - транспортний колапс.

Чому так?
Замість маршруток та метро, замість таксі - "чорний ринок". Люди почали підвозити людей за середніми цінами між таксі і громадським квитком. Ті, хто втратили чи ще не мають роботи - возять людей і заробляють на життя, бо інакше - не вижити. Ті, хто тепер повинен вийти на роботу - шукають як туди потрапити. Навіть в 5-10 разів дорожче. Бо теж - глухий кут.

Ще в столицю знову щодня їдуть сотні тисяч людей з передмістя - і це ставить місто на межу катастрофи.

Якщо ви вже їхали в таких «попутних» авто, то знаєте, що набиваються вони по максимуму і ніяких правил дотримання карантину там не має.

Запуск метро міг би реально допомогти. Серйозно. Всі ж це розуміють. Запуск електричок також. Навіть контролювати дотримання карантину було б можливо.

В метрополітені кажуть, що ніякого підготовчого процесу для відновлення роботи підземки не потрібно. Це можна зробити буквально за день.

В Європі громадський транспорт не скасували в розпал епідемії. Лише обмежили.

В Україні як завжди - простіше заборони все. Продумати і зробити розумно, думаючи про людей - НІ.

На цей час простою київське метро втратило 500 млн гривень доходу (хоча й так було в боргах).

Так от. Якщо ви читали заяви від уряду, то очікують нас декілька «етапів» відновлення роботи громадського транспорту. Щось ніби: спочатку 50% електричок, якась частини маршруток, те ж саме з метро. Блаблабла.

Від цього хочеться знову взятись за голову. Коли працює 100% транспорту - увесь він щільно заповнений. Якщо його запускати частинами, то тіснява буде ще більша ніж зараз в тих курсуючих авто.

Навіщо такий карантин? Зараз відповідь невідома навіть Уряду. Коли запрацює здоровий глузд - питання може й не мати адекватну відповідь.

Партія "Голос" із самого початку наполягала на гнучкому карантині, з нормальними умовами й дотриманням конституції. Ми вдячні людям що розділяють і підтримують таку позицію.

Скільки абсурду нам чекати попереду - невідомо. Але цікавить одне питання до всіх читачів:

ТАК ЗАПУСКАТИ МЕТРО ЧИ НІ?