11.02.2020

Шулявський міст знову подорожчає… на 700 млн грн

Видання «Економічна правда» з’ясувало, що вартість реконструкції Шулявського шляхопроводу може знову зрости. Додатково на ремонти київська влада вимагає понад 700 млн грн. Такі розтрати майже втричі більше від запланованих на початку!

2018 року підрядник – «Північно-український будівельний альянс» – запропонував виконати роботи за 598,5 млн грн. Згодом вартість реконструкції зросла до 814,5 млн грн. А у жовтні 2019 року Кличко перезатвердив проект зі збільшенням кошторису до 1,05 млрд грн.

Втім, київським чиновникам і цього виявилося мало! Нещодавно на експертизу було передане коригування кошторису, з якого виходить, що загальна вартість проекту може зрости до 1,726 млрд грн.

Окрім цього, щоб повністю завершити будівництво моста на Шулявці треба знести п’ятий цех заводу «Більшовик». За ці роботи Київ може віддати ще 700 мільйонів гривень!

Такі захмарні апетити команди Кличка вже розкритикували політики та посадовці різних рівнів. Зокрема, ситуацію прокоментувала депутат партії «Голос» Кіра Рудик.

Та, здається, мер Кличко не зважає на критику і йде вперед – освоювати нові бюджети. Задля цього перед Новим роком від здійснив фейкове відкриття Шулявського мосту.