18.06.2021

Спільна Заява Київської міської територіальної організації партії «Голос» та фракції партії «Голос» у Київраді

Спільна Заява Київської міської територіальної організації партії «Голос» та фракції партії «Голос» у Київраді

Те, що ми зараз спостерігаємо навколо партії та фракції «Голос» у Верховній Раді, ті звинувачення, які ми бачимо у соціальних мережах та ЗМІ, обурюють нас як за формою, так і за змістом.

Восени 2020 партія пройшла надзвичайно складні місцеві вибори. Багато хто був упевнений, що у нас немає шансів здобути представницькі мандати в Києві та інших регіонах. Але кропітка робота виборчих штабів — на національному рівні на чолі з Інною Совсун, київського міського на чолі з Григорієм Маленком, кандидатів та їхніх помічників та лідерки партії Кіри Рудик призвели до якісного результату на місцевих виборах. Хоча майже всі конкуренти «Голосу» — як ті, хто отримав більше представництво, так і ті, хто не виграв вибори до Київради, мали більші фінансові, адміністративні та медійні ресурси.

Вже тоді стало зрозуміло, що чутки про «смерть» партії після відходу від партійних справ її засновника перебільшено. І партія не тільки пережила це, але й успішно впоралася з викликами і розвивається далі. 350 депутатів у місцевих радах при зазначених стартових умовах — чудовий проміжний результат, від якого були всі можливості розбудувати партію далі. Що й почалося відразу після місцевих виборів.

Проте, як ми вже неодноразово переконувалися на практиці, системно та прагматично працювати здатні не всі. Як на національному, так і на місцевому рівнях. Серед членів Київського осередку та фракції «Голосу» у Київраді є різні точки зору на події, що відбуваються. Але ми закликаємо реалізовувати свої кар‘єрні амбіції в етичний і конструктивний спосіб. Просимо припинити тактику жбурляння піарними образами і перестати звинувачувати ледь не в роботі на ворогів України тих однопартійців, хто просто працює і виконує обіцянки перед нашими прихильниками.

Ми, в свою чергу, плануємо і надалі продовжувати свою кропітку і щоденну роботу в інтересах Києва, України та партії «Голос», тому що чудово розуміємо свою відповідальність перед виборцями, котрі віддали за нас голоси на виборах 2019 та 2020 років, а також перед усією Україною.

Слава Україні!