22.01.2020

Забудовник Протасового Яру влаштував скандал у суді

Під час суду щодо заборони будівництва в зеленій зоні Протасового Яру трапився конфлікт. Його спричинила поведінка представника забудовника з Дніпра – фірми «Дайтона Груп», за якою стоять інтереси скандально відомого олігарха Геннадія Корбана.


Спочатку головуюча суддя з’ясувала, що дніпровські емісари не мають юридичних повноважень знаходитися в залі суду і представляти чиїсь інтереси. Проте зайди почали сперечатися і доводити, що забудова всього Протасового Яру 40-поверховими хмарочосами – малозначуща справа для столичної громади. Велелюдна група киян, присутня у залі, вибухнула обуренням на цю цинічну заяву.Така поведінка забудовника розкриває всю суть загарбницької діяльності: пиляти і знищувати. Хоча його представники називають це «звичайним зароблянням на хліб».Навіть після суду представники «Дайтона Груп» не заспокоїлися. Вони вступили у конфлікт вже з активістами громади: почали їх ображати і погрожувати.


Проте подібні нападки чужаків лише додають громаді Протасового мотивації до боротьби і захисту свого рідного дому.

Партія «Голос» рішуче підтримує позицію громади зберегти рекреаційну зону Протасового Яру недоторканною – без жодної забудови!

Також вона виступає за надання гарантій особистої безпеки та недоторканності активістам громади, зокрема її лідеру Роману Ратушному, якому погрожують фізичною розправою. Заяву з приводу цього нещодавно зробив Сергій Притула.