20.10.2021

Зовсім скоро в столиці з’являться сучасні велопарковки біля популярних закладів культури: #GolosUrbanBike добігає свого завершення

Депутати фракції "Голос" в Київраді активно та системно працюють в екологічному напрямку, невід’ємною частиною якого є розвиток екотранспорту. 

Наразі саме велосипед вважається найрозповсюдженішим транспортним засобом в світі. У травні цього року 56 країн Європи ухвалили Віденську декларацію про стимулювання переходу до екологічно чистого, безпечного, здорового, інклюзивного транспорту і мобільності. Особливу увагу в цьому документі приділили популяризації та розвитку велотранспорту.

Столична команда "Голосу" не залишилась осторонь європейських тенденцій та виступила з ініціативою #GolosUrbanBike, в рамках якої незабаром буде встановлено сучасні паркомісця для велосипедів біля наступних закладів культури: театр юного глядача на Липках, театр драми та комедії на Лівому березі, музей видатних діячів культури, "Молодий театр", театр ляльок та музей гетьманства. Напередодні депутати особисто зустрілися з керівництвом кожного закладу та погодили всі технічні питання. 

Нагадаємо, що #GolosUrbanBike реалізується за рахунок коштів з депутатських фондів, а отже гроші платників податків сприятимуть поліпшенню велоінфраструктури Києва.